• اهواز، امانیه، خیابان سقراط غربی، پارک علم و فناوری خوزستان
  • info@riskat.ir

 

 

 

با توجه به قرارداد شرکت بیمه دی با ریسکات، مقرر گردیده که نسخه های نرم افزار ریسکات در اختیار نمایندگان محترم و مدیریت تحول دیجیتال شرکت بیمه دی قرار گیرد:

 

1- نسخه سوشال ویژه وبسایت شرکت بیمه دی:

این نرم افزار در وبسایت شرکت بیمه دی بویژه در سیستم دیدار قرار می گیرد و اطلاعات اشخاصی که در وبسایت شرکت بیمه دی، از مشاوره بیمه عمر ریسکات استفاده نمایند، بعنوان سرنخ فروش، صرفا به نمایندگان مجهز شده به نرم افزار ریسکات، ارجاع می گردد تا هماهنگی و پیگیری جهت برگزاری دیداری با هدف پرزنت کامل و ارائه مشاوره ای بی نظیر با نسخه پرو ریسکات داشته باشند.

 

2- نسخه پرو و سوشال ویژه نمایندگان بیمه دی :

هر یک از نمایندگان بیمه دی دارای هر دو نسخه پرو و سوشال ریسکات می شوند. هر یک از نمایندگان بیمه دی، پس از ورود به وب سایت بیمه دی و در بخش دیدار، در پنل کاربری خود به هر دو نسخه نرم افزار ریسکات در لینک اختصاصی خودشان دسترسی خواهند داشت. طبق توافق، پلن پایه این نرم افزار بدون پرداخت هیچگونه هزینه توسط نمایندگان بیمه دی، به مدت 2 ماه در اختیار نمایندگان بیمه دی قرار می گیرد و پس از مدت یاد شده، در صورت تمایل می توانند در وبسایت Riskat.ir نسبت به تمدید اشتراک کاربری خود اقدام نمایند.

 

نکته : کلیه محاسبات محصول بیمه عمر در نرم افزار ریسکات، به تائید مدیریت بیمه های زندگی رسیده است.

“در مدیریت تحول دیجیتال شرکت بیمه دی، با راه اندازی و توسعه وب اپلیکیشن دیدار، همواره به دنبال یاری رساندن به شبکه محترم فروش و توسعه ابزارهای دیجیتالی فروش آنها بوده ایم و در این ماموریت، خوشبختانه با مجموعه خوش فکر و توانمند ریسکات به توافق همکاری رسیدیم تا نمایندگان شرکت بیمه دی، بعنوان اولین شبکه فروش مجهز به نرم افزار ریسکات، بتوانند با ارائه مشاوره مالی مبتنی بر نیازسنجی، موجبات شگفتی و خرسندی مشتریان شوند و بازاریابی و فروش بیمه های عمر آسانتر و لذت بخش تر برای آنان شود.

 

                              علی اکبر گلشنی اصل

                 مدیر تحول دیجیتال شرکت بیمه دی

نمایندگان جنرال و تخصصی عمر شرکت بیمه دی می توانند از تاریخ 10 بهمن 1402 با مراجعه به پنل کاربری خود در وب اپلیکیشن دیدار در وبسایت شرکت بیمه دی، از نرم افزار ریسکات بهره برداری نمایند.

 

همچنین بخوانید : اطلاعیه ویژه نمایندگان بیمه معلم

 

ارسال دیدگاه


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/tpuavaak/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420