• اهواز، امانیه، خیابان سقراط غربی، پارک علم و فناوری خوزستان
  • info@riskat.ir
درباره ما

با ریسکات، مطمئن می شوید

در فروش بیمه های عمر با مشکل مواجه هستید و یا می خواهید بهتر عمل کنید؟

نگران فرآیند سخت و پیچیده بازاریابی، پرزنت و فروش بیمه های عمر نباشید. ریسکات به عنوان اولین شرکتی که نمایندگان بیمه را هم به دانش و هم به ابزار مشاوره مالی تجهیز نموده است، در کنار شما است تا بتوانید با دانش کافی، بهترین مشاوره را به مشتریانتان ارائه کنید.

بنیانگذاران ریسکات، رسالت و ماموریت خود را در کمک نمودن به شبکه فروش بیمه قرار داده اند و هیچگونه قصد و برنامه ای برای راه اندازی کارگزاری برخط نداشته و در عصر تحولی دیجیتالی صنعت بیمه، دقیقا بر خلاف شیوه ای که رقبای شبکه فروش بیمه به پیش گرفته اند و مستقیما به فروش خدمات بیمه با حذف نمایندگان بیمه پرداخته اند، ریسکات به کمک نمایندگان بیمه آمده است و بواسطه افزایش فروش و درآمد نمایندگان بواسطه ریسکات، ریسکات نیز به اهداف مالی خود دست خواهد یافت.

ما با کار تیمی در راستای اهدافمان قدم بر‌می‌داریم و با همکاری و اتحاد بهترین‌ها را برای شما خلق می‌کنیم. همواره به دنبال راهکارهای نو و خلاقانه هستیم تا با ایده‌های جدید کیفیت خدماتمان را ارتقا دهیم.

پدرام سعادتی

مدیرعامل ریسکات

ما به شیوه های زیر، شبکه فروش صنعت بیمه را کمک می کنیم:

  • تجهیز به نرم افزارهای روز دنیا در حوزه مشاوره مالی و بیمه ای

    8 سال به مطالعه و بررسی ابزارهای نوین خدمات مالی بویژه در حوزه بیمه پرداخته ایم و برترین نرم افزارهای مشاوره بیمه ای را بررسی و کتابها و مقالات بسیاری را مورد بررسی قرار دادیم و مقالات علمی پژوهشی در این زمینه به نگارش درآوردیم. در سال 1393 برای اولین بار صرفا جهت تست ایده، نرم افزار زندگی ساز را ارائه دادیم و هم اکنون، با تیم قوی علمی و دانشگاهی، و تیم اجرایی از مدیران و نمایندگان برتر صنعت و تیم برنامه نویسی قوی، نرم افزار ریسکات را منتشر نموده ایم.

  • آموزش مشاوره مالی به مشاوران بیمه

    هدف ما این است که نمایندگان بیمه را از فروشندگی بیمه به مشاور بیمه با رویکرد مشاوره مالی ارتقا دهیم. با آموزشهایی که در ریسکات برگزار خواهیم نمود، مشتریان، دیگر شما را صرفا فروشنده بیمه نمیدانند! آنها شما را بواسطه نوع مشاوره ای که ارائه میدهید به عنوان یک مشاور مالی درنظر می گیرند و در حین مشاوره یا خرید بیمه، شما با لحاظ نمودن تمامی اقدامات مشتری در حوزه های بانکی و سرمایه گذاری و یا سناریوهای مختلفی که مشتری احتمال وقوع آنها را در زندگی خود می دهد، نسبت به طراحی بیمه نامه برای او اقدام می نمایید.

تیم متخصص

اعضای تیم متخصص شرکت ما

مدیران مجموعه ریسکات

زهرا نظری

مشاور حقوقی

امید منوچهری

مدیر اجرایی

پدرام سعادتی

مدیر عامل

سید سجاد آل محمد

مدیر تیم توسعه
بیمه باران
اطلاعیه ریسکات برای نمایندگان بیمه معلم
ریسکات و بیمه دی

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/tpuavaak/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420