• اهواز، امانیه، خیابان سقراط غربی، پارک علم و فناوری خوزستان
  • info@riskat.ir
ریسکات و بیمه باران

وبسایت بیمه باران به پرتال جامع مشاوره بیمه های زندگی تبدیل می شود

شرکت بیمه باران، اولین شرکت بیمه تخصصی بیمه عمر کشور است که با ارائه API محاسباتی محصولات خود به ریسکات، هم اکنون دارای نسخه سوشال اختصاصی شده است و مشتریان و نمایندگان این شرکت ، با مراجعه به نشانی cnf.baraninsurance.ir می توانند بصورت رایگان از خدمات این مشاوره حرفه ای بیمه های عمر و منطبق با محصولات بیمه باران، استفاده نمایند. بر اساس ارزیابی شرایط مالی و ریسکهای مشاوره گیرنده، در صورتیکه مشاوره گیرنده (مشتری خرید بیمه) نیاز واقعی به بیمه عمر داشته باشد، نرم افزار ریسکات بررسی می نماید که کدامیک از 4 محصول شرکت بیمه باران با نامهای “طراوت، ترنم، تبسم (و تبسم متصل به قلک)، و مستمری” می تواند مشتری را کاهش ریسک و افزایش احتمال موفقیت در چالش مالی انتخابی کمک نماید و بر این اساس، میزان بهینه خرید نیز به وی پیشنهاد داده میشود.  
“استفاده از سیستم های تصمیم گیری DSS و ESS در مشاوره های مالی به اشخاص حقیقی، موضوعی است که اغلب شرکتهای مطرح خدمات مالی بویژه شرکتهای بیمه کشورهای توسعه یافته، روز به روز اهمیت بیشتری به آن می دهند تا با شخصی سازی محصولات خود بر اساس اساس شرایط، نیاز و خواسته مشتری، موجبات خرسندی مشتری از کیفیت مشاوره دریافتی شوند. وبسایت شرکت بیمه باران با استفاده از مشاوره های نرم افزار ریسکات، بعنوان یک پرتال جامع نیازسنجی بیمه های عمر عمل خواهد نمود و در این مسئولیت اجتماعی (ارائه مشاوره حرفه ای) به توسعه این ابزار خواهیم پرداخت. دکتر مهدوی قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه باران

دسترسی نمایندگان بیمه باران به ریسکات

در صورتیکه شما از نمایندگان بیمه باران هستید، می توانید ریسکات باران را بصورت لینک (URL) اختصاصی خودتان داشته باشید و لینک اختصاصی خودتان را در فضای مجازی یا در بازارهدفتان منتشر کنید و اطلاعات هر شخص وارد شده به لینک جهت دریافت مشاوره آنلاین را مشاهده می نمایید (مثل شماره موبایل، نام، جنسیت، درآمد، چالش مالی انتخابی،…)  و نرم افزار مشتریان علاقه مند به مذاکره حضوری و پرزنت بیمه عمر را شناسایی و به شما معرفی مینماید و کافیست هماهنگی لازم برای برگزاری جلسه نهایی سازی خرید با وی را انجام دهید. همچنین می توانید در جلسات حضوری خود با مشتری، از ریسکات در توجیه و متقاعدسازی خرید یا نیازسنجی مشتری استفاده نمایید. نمایندگان بیمه باران جهت دریافت نرم افزار آنلاین مشابه با نسخه تعبیه شده در وبسایت شرکت بیمه باران، می بایست در وبسایت ریسکات به نشانی www.Riskat.ir هنگام ثبت درخواست خود برای خرید پلن، نام شرکت بیمه “باران” را انتخاب نمایند.   نکته : نمایندگان بیمه باران، می توانند از تاریخ 10 بهمن 1402 درخواست خرید اشتراک نرم افزار مشاوره مالی بیمه ای ریسکات را ثبت نمایند.  

ریسکات مناسب سازمان فروش

در صورتیکه شما مدیر ارشد فروش هستید، می توانید با تهیه “پلن سازمان بالغ” تمامی فعالیتهای بازاریابی و پرزنت کارشناسان فروش زیرمجموعه خود را مشاهده نمایید و بر اساس آنچه تحلیل می گردد، نقاط ضعف و قوت کارشناس فروشتان در جلسه پرزنت را بیابید و بر اساس آن، وی را تحت آموزش متناسب با نیازمندی خود قرار دهید. بعبارتی، ریسکات این قابلیت را به شما می دهد که بتوانید فعالیت کارشناس فروشتان را رصد نمایید. در پلن سازمان بالغ، محدودیتی در تعریف کارشناس فروش زیرمجموعه ندارید و یکایک کارشناسان فروش شما، لینک اختصاصی مشاوره خودشان را خواهند داشت ولیکن شما بعنوان مدیر ارشد سازمان، تمامی فعالیتهای مشاوره کارشناس را مشاهده و تحلیل خواهید داشت.

ارسال دیدگاه


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/tpuavaak/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420