• اهواز، امانیه، خیابان سقراط غربی، پارک علم و فناوری خوزستان
 • info@riskat.ir

فیلم معرفی افزونه سوشال؛

چگونه با نرم افزار ریسکات، مشتریانی را که علاقه مند به دریافت مشاوره بیمه عمر هستند یا از نظر آمادگی ذهنی در دوره زمانی ای هستند که به خرید بیمه عمر فکر می کنند را پیدا کنیم؟

محصول محبوب کاربران

ماهانه سالانه

پلن "مشاور بالغ" ریسکات

279 هزار تومان/درماه

2.790.000تومان/سالانه

 • آیکون 60 مشاوره حضوری در ماه
 • آیکون 300 مشاوره با سوشال ریسکات
 • آیکون تعداد کاربر زیرمجموعه : 1 نفر
 • آیکون رصد مشاوره ها و مشتریان
 • آیکون بروزرسانی و پشتیبانی
پخش ویدیو
پخش ویدیو

افزونه سوشال ریسکات

در ویدئوهای کوتاه روبرو، به قابلیتهای افزونه سوشال ریسکات پرداخته می شود اما برای آشنایی با فرآیند مشاوره با نرم افزار ریسکات، لطفا بخش معرفی را مشاهده کنید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

چگونه با ریسکات مشتری یابی کنید؟

به نرم افزار مشاوره بیمه عمر ریسکات، قابلیت بسیار جذاب و حرفه ای با نام "افزونه سوشال" اضافه نموده ایم که با تهیه هر یک از پلنهای نرم افزار مشاوره بیمه عمر ریسکات، از این افزونه نیز بهره مند خواهید شد. این افزونه در یک لینک اختصاصی خودتان خواهد بود که می توانید آن را منتشر کنید تا مشتریانی که حاضرند به بیمه عمر فکر کنند را شناسایی نماید.

لینک سوشال خودتان را در مسیرهای زیر منتشر کنید :

 • انتشار پیامکی در بازار هدف

 • ارسال در اتوماسیون بازارهای سازمانی/گروهی

 • انتشار در وبسایتها یا پیج های تبلیغاتی مجازی

 • انتشار در اینستاگرام

 • انتشار در وبسایت یا پیج های خودتان

 • تبلیغات محیطی (بنر، تراکت و ...)

چرا باید مشتری یابی را با انتشار ریسکات انجام دهید؟

دلایل متعددی وجود دارد که شما با آگاهی از آنها، به این اطمینان می رسید که بایستی از ریسکات، برای مشتری یابی نیز استفاده کنید و نه تنها در جلسه مذاکره با مشتری، بلکه حتی قبل از برگزاری جلسه پرزنت و مشاوره نهایی به مشتری، ابتدا لینک نرم افزار را برای مشتری بالقوه ارسال نمایید.

تاکنون هیچگونه ابزاری در صنعت وجود نداشت که شما بتوانید از آن برای جذب مشتری و همچنین اطلاع از چالشهای مالی ذهنی او، توانمندی مالی وی، نیاز و خواسته وی قبل از حضور در جلسه پرزنت با ایشان آگاه باشید. نسخه سوشال ریسکات، این مهم را برای شما به ارمغان آورده است و شما قبل از ورود به جلسه پرزنت و نهایی سازی خرید توسط مشتری، دقیقا اطلاعات مهم فوق را می دانید و با اطلاع از ناحیه ذهنی داغ و حساس مشتری، می توانید محصول متناسب با نیاز وی را طراحی و به او پیشنهاد و در نهایت به صدور برسانید.


مشتری مناسب را بسیار آسان شناسایی خواهید کرد ! می پرسید چگونه؟

کافیست مشتری وارد لینک سوشال شما شود، تا متوجه شوید این همان شخصی است که مناسب پرزنت بیمه عمر است. از این بهتر چه می تواند باشد!  خوب است که توجه کنید هنگام انتشار لینک سوشال در بازار هدف، هر گونه که مناسب میدانید میتوانید تبلیغ کنید اما باید توجه داشته باشید که مضمون اصلی را با این مفهوم که “ما اینجا به شما کمک می کنیم که بدانید آیا بیمه عمر برای شما مناسب است یا خیر” به مخاطب برسانید، اگر مفهوم را اینگونه به مشتری هدف برسانید، آن افرادی که وارد لینک سوشال شما می شوند، قطع به یقین، به خرید بیمه عمر یا ارتقا محصول بیمه عمر خریداری شده فکر می کنند واین فوق العاده است که همان ابتدا مطلع میشوید چه شخصی به بیمه عمر فکر می کند و با ورود کاربر (مشتری هدف) به لینک، تمام اطلاعات اولیه همچون سن، نام، شماره موبایل، … وی را دارید و اگر کاربر به سوالات اهداف مالی و چالشهای ذهنی در خصوص خود یا اعضای خانواده ش پاسخ داده باشد، از آنها نیز مطلع می شوید و حتی اگر با راهکار پیشنهادی نرم افزار کمی دست و پنجه نیز نرم کرده باشد و تغییراتی در متغیرها همچون نوع بیمه عمر انتخابی، حق بیمه قابل پرداخت، نحوه پرداخت (ماهیانه،سالانه،…) و غیره ایجاد نموده باشد، شما رویت خواهید داشت که محصول بهینه مدنظر مشتری چه ویژگیهایی دارد! و مشتری چه انتظاری از بیمه عمر در درصد موفقیت (که در نمودارها نمایش می یابد) در آن هدف انتخابی دارد! شما تمام اینها را قبل از برگزاری جلسه حضوری و یا حتی قطعی سازی خرید بصورت تلفنی با وی خواهید دانست و جلسه شما، صرف معرفی مزایای بیمه عمر نخواهد شد بلکه مستقیم در خصوص تنظیم  میزان حق بیمه و سایر مشخصات محصول بیمه عمر پیشنهادی صحبت خواهید داشت تا محصول بهینه مدنظر مشتری طراحی شود.

استفاده از ریسکات سوشال،
برای شما چه منافعی را به همراه خواهد داشت؟

1- وقتتان صرف شخصی که مشتری نیست نمی شود :

وقتتان صرف شخصی که مشتری نیست نمی شود : با ریسکات، صرفا وقت کاری روزانه تان را برای مشتریانی که به بیمه عمر فکر کرده اند (وارد لینک سوشال ریسکات شده اند) می گذارید نه اینکه به مشتری ای مراجعه کنید که پس از کلی ایجاد خستگی بواسطه توضیح و پرزنت محصول، در نهایت با بی تفاوتی جلسه را با شما بدون پرسش و پاسخ واقعی و نشان دادن علاقه ای، خاتمه دهد.

2- جایگاه انسانی و شغلی خود را حفظ و ارتقاء می دهید :

جایگاه انسانی و شغلی خود را حفظ و ارتقا میدهید: برخی مشتریان، همان ابتدای مذاکره عدم علاقه مندی خود را به پیشنهاد شما مبنی بر پرزنت بیمه عمر نشان و ابزار میدهند. لذا شایسته است که شما بعنوان یک مشاور واقعی و حرفه ای مالی و بیمه ای مشتری، جایگاه خود را حفظ و صرفا با مشتریانی که حاضرند به موضوع بیمه عمر فکر کنند (نه الزاما خرید کنند) با حفظ ارزش انسانی و شغلی خود، وارد مذاکره شوید. این شرایط را در موقعیتی درنظر بگیرید که برخی مشتریان با بی احترامی و بی ادبی، پاسخ منفی به درخواست برگزاری مذاکره و پرزنت بیمه به شما میدهند. با انتشار لینک سوشال ریسکات، بطور کامل از این دست مشتریان دور می شوید و صرفا بازار هدف شما آندسته مشتریانی می شوند که خودشان مایل به مذاکره هستند.

3- بصورت 24/7 مشتری یابی می کنید:

24/7 مشتری یابی می کنید:  در حالتی که از ریسکات استفاده نمی کنید، تعداد ساعات کاری روزانه شما صرفا همان زمانی است که به صورت cold calling و یا به صورت حضوری/تلفنی به بازار گرم ورود می کنید و اگر بعنوان مثال یک روز سر کار خود حاضر نشوید، مشتری یابی شما قطع می شود و در بهترین حالت، شما روزی بین 8 تا 10 ساعت شاید بتوانید کار کنید در حالیکه با ریسکات سوشال، 24 ساعت روز در 7 روز هفته، حتی با استراحت شما، مشتری یابی می تواند صورت گیرد و در ایام کاری روزانه، موارد شناسایی شده را می بایست پیگیری کنید تا به صدور برسد.

4- بازارتان از شهرتان فراتر میشود:

بازارتان کشوری می شود : بدون نرم افزار آنلاین مشاوره بیمه عمر ریسکات، دامنه بازار شما در سطح شهر و نهایتا استان می باشد و البته که شاید گاها مشتریانی از سایر شهر/استان ها داشته باشید ولیکن مستمر و پیوسته در سراسر کشور نمی توانید بازاریابی داشته باشید. اگرچه هدف از انتشار نسخه سوشال ریسکات در فضای مجازی، جذب کل بازار سراسر کشور نیست، بلکه شما می توانید بخش قابل توجهی از بازار هدف خود در سراسر کشور را تارگت نمایید و جالب اینکه کاربر طی مشاوره ای که با نسخه سوشال ریسکات شما دریافت می نماید، بخش مهمی از پرزنت بیمه عمر را دریافت می نماید و برای نهایی سازی خرید، کافیست پیگیری تلفنی نمایید. اگر از کوچک بودن بازارتان خسته شده اید، ریسکات را تهیه کنید.

5- متمایز و منحصر، خودتان را معرفی و تبلیغ کنید :

در تمامی صفحات نرم افزار  ریسکات که به اشتراک می گذارید (افزونه سوشال ریسکات)، تصاویر شما و لوگوی اختصاصی خودتان یا شرکت بیمه ای در آن فعالیت دارید نمایش می یابد و همچنین در بخش اعتمادسازی می توانید ویدئوی ضبط شده از خودتان با هدف معرفی خود یا کسب و کارتان و قرار دهید. شما برای انجام این تبلیغات هیچگونه هزینه ای به ریسکات نمی پردازید و بصورت رایگان، نام و نشان و تلفن تماس شما در کلیه صفحات نرم افزار درج می شود و به راحتی می توانید در یک کلاس کاری منحصر بفرد، در فضای مجازی خود را بعنوان یک مشاور حرفه ای معرفی نمایید.

با ریسکات، هم مشتریتان و هم خودتان مطمئن می شوید


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/tpuavaak/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420